Automaty Hazardowe 77777

autor: 5

Automaty hazardowe na pieniądze to, jak niektórzy uważają, relikt przeszłości. To pozostałość po czasie, kiedy zachłysnęliśmy się kapitalizmem, wolnością i wszystko, co kolorowe i świecące przykuwało uwagę po szarym i smutnym czasie komunizmu. Nie sposób było przejść obojętnie obok tych pięknych, kolorowych, hałaśliwych maszyn. Wrzucało się tam monetę, a potem grało: grało się w jednorękiego bandytę najczęściej: łapało za ramię, pociągało w dół, dzięki czemu cały mechanizm się uruchamiał i rozpoczynał naszą walkę z losem o garść monet innych, którym nie udało się wygrać. Grało się również w inne gry: w ruletkę zamkniętą w automacie, grało się flipperami, trzaskając nimi jak najmocniej, by nie upuścić nieopierającej się sile grawitacji piłeczki. Grało się wreszcie w inne gry, jeździło motorami, na nartach, samochodami. Te wszystkie Automaty na pieniądze zdawały się mieć czasy świetności już za sobą. Okazało się jednak, że dziesięć lat po wygasającej już popularności stacjonarnych, analogowych automatów pojawiły się ich wirtualne odpowiedniki. Dzisiaj prawie każdy z nas ma albo komputer stacjonarny, albo przenośny, a najczęściej jedno, drugie i jeszcze jakiś tablet albo smartfon w torbie czy kieszeni.

Pograj jeszcze dzisiaj w najnowszy automat

Dzięki temu zakurzone już nieco Automaty hazardowe na kasę powróciły do łask, tym samym jednak tracąc swoją materialność, przechodząc w świat cyfrowy. Dziś nie pociągamy już dźwigni jednorękiego bandyty, a gramy w jego wirtualny odpowiednik, jak Book of Ra czy Sizzling Hot. Za to wciąż przyglądamy się wirującemu bębnowi obrazków, tylko, że nie jest to już mały, marnej jakości monitorek wbudowany w maszynę, a raczej nasz wielocalowy monitor jakości HD, która zresztą niekoniecznie musi potęgować doznania akurat w przypadku takiej zabawy. W każdym razie te zautomatyzowane i nie tylko Gry hazardowe na pieniądze szturmem zdobywają nasze serca na nowo. Nie jest już takie rzadkie, że słyszy się, że znajomi się umawiają na pokera. Nie jest to już rozrywka zarezerwowana jedynie dla mężczyzn z cygarami i pijących whisky, dzisiaj już nawet młodzi ludzie lubią spotkać się w mieszanym gronie i spróbować swoich sił w rozgrywkach. Dziś wreszcie, jak dobrze pamiętamy, mamy opcję może nie tyle platformy szkoleniowej, co w ogóle platformy do grania, jaką jest niewątpliwie sieć.

Polecane gierki na naszym portalu

Wcale nie muszą być to rozgrywki treningowe, równie dobrze możemy przecież znaleźć sobie wirtualnych partnerów i grać z nimi na pieniądze: prawdziwe czy wirtualne, kogo to obchodzi, chodzi przecież o frajdę, którą niesie ze sobą granie i którą nieść mogą Maszyny hazardowe na pieniądze. Nikt nie wmówi nam, że białe jest białe, czarne jest czarne, a hazard jest w takiej postaci zły. Hazard w ogóle nie jest zły, źli (albo może lepiej będzie powiedzieć: kiepscy) są ludzie, którzy nie potrafią się z nim obchodzić. Ale to są marginalne przypadki…

opublikowano 15/05/2014 13:28

Podobne artykuły

Podziel się z innymiOdwiedź nasz profil na Google+

Zobacz nasz kanał na Youtube


Google+