Brudna Ruletka Tips And Tricks + Pierwsze Poważne O Rozbijania Banku Z Ruletką

Każdy, kto kiedykolwiek oglądał film, ocean jedenasta; zarówno stara wersja Frank Sinatra i nowsza seria z udziałem George’a Clooneya, można zrozumieć chęć „rozbić bank” lub „beat chłopców w Las Vegas”.
Wielu byłych profesjonalnych mężczyzn con i oszustów hazardowych, twierdzą, że był to dreszcz grając Dawida goliatów kasyna, a także pieniądze, że się oszukuje w ruletkę tyle radości. Pragnienie, aby ją trzymać się „człowiek” i uciec darmo z tysięcy, a może miliony dolarów czai się w sercu wielu uczciwych graczy w ruletkę. Ten artykuł zbada mroczny świat brudnych sztuczek i wskazówek ruletki.
Online roulette rozszerzyła tej ekscytującej gry jeszcze bardziej. Wraz z oprogramowaniem stanowi w kasynie online, możesz również pobrać i używać „roulette kompana” aplikacji, takich jak Routrack.
Brudna Ruletka Tip Sztuczka nr 1 + Znalezienie tendencyjne Koło ruletki
Jeden z najstarszych sztuczek nie jest nielegalne, ale nie jest mile widziany w każdym kasynie. Tendencyjnego koła jest każda ruletce, że z powodu jakiegoś ukrytego błędu produkcyjnego lub od długiego czasu użytkowania, zaczyna mieć ustalonego wzoru na wygraną szczeliny lub kieszenie. Kasyna bardzo ciężko pracować, aby znaleźć „złych” koła jak najszybciej i usunąć je z podłogi gier.
Ale jeśli dealerem lub pit szef jest zmęczony, leniwi lub niedbali, być może w stanie rozpoznać stronniczy tabelę gdy jest jeszcze aktywne. Jeśli uważasz, że odkryli gorący jeden, a następnie stanąć z powrotem i obserwować światła pokładzie zwycięskich liczb. Wypróbuj kilka rąk, aby sprawdzić swoją teorię przed zakładami duże.
Brudna Ruletka Tip Sztuczka nr 2 + Wcześniejsze Chips postowania
Szczypanie i przeszłość wpis jest nielegalna i jest wykorzystywany przez niektóre z najbardziej elitarnych zespołów oszukiwać w kasynie na świecie. Te dwie umiejętności są wystawiane sztuczki rąk, która stałaby mag dumni.
Dziadka ruletki fortel ruchów ręki jest przeszłość postu. W tym kon, tuż przed kulka, dealer lub krupier automatycznie pochylić się nad kołem, aby sprawdzić, w jaki sposób kulka. Podczas tego ułamek sekundy rozproszenia, artysta con przełączy jego / jej zakład dla zwycięskiego numeru lub koloru.
Inna wersja to ukryć wysoką dolara procesor pod mniejszy. Jeśli przegrasz, usunąć wysoki procesor, aby zapobiec utracie i jeśli wygrasz, zwrócić uwagę krupier jest na „pomyłkę”.
Brudna Ruletka Tip Sztuczka # 3 + szczypanie Chips
Pinch jest gdzie stos procesor wysoka cena (100 $) pod spodem chipie mniejszej wartości ($ 10) Wprowadzając zakład. Jeśli wygrasz pozostawić żetony sam, ale jeśli przegrasz, ukradkiem usunąć wysokiej wartości $ 100 żeton, aby ograniczyć straty.
Brudna Ruletka Tip Sztuczka nr 4 + podpis krupiera
Krupierzy są szkoleni, aby podkręcić piłkę w ruletkę w losowej kolejności prędkości lub nad kołem ruletki. Ale oni są ludźmi. A jak wszyscy stają się znudzeni, zmęczeni i niedbałe. To jest, gdy można je wsunąć z ich treningu i uczynić łatwe do wykrycia błędów, które mogą dać ci przewagę.
Dodatkowo w czasie, krupierzy Po wykonaniu tysięcy obrotów rozwija „pamięć mięśniową”. Kiedy to nastąpi doświadczeni gracze w ruletkę twierdzą, że jeśli trochę czasu, aby oglądać je wystarczająco długo, można określić bajeczne wniosków, które można wykorzystać do oszukiwania tej konkretnej tabeli.
Naturalnie za pomocą brudnych sztuczek i wskazówek ruletkę może prowadzić do dużych trudności w prawdziwym kasynie na żywo, ale nauczenie się opanować im zaimponować i zadziwić znajomych w swoim cotygodniowym turnieju ruletki może być dobre dla zabawy.