Często Błędy Pokerowych Początkujących

Poker to poważna sprawa. Jest to gra, która wymaga koncentracji i umiejętności. Nikt nie wygrywa w pokera tylko o szczęście. To zajmuje więcej niż to, by odnieść sukces.
Pomimo tego faktu, gry w pokera, jak Texas Hold’em wciąż zyskuje na popularności. W rzeczywistości niektórzy ludzie nawet rzucić pracę i wziął pokera jako swoich podstawowych środków do życia. To jest powód, dla którego coraz więcej osób przyłącza się do społeczności pokera. Rookies Poker można znaleźć w wielu internetowych serwisów pokerowych i tych debiutantów, bez odpowiedniego wykształcenia, sprawia, że ​​ten sam błąd w kółko. Jeśli jesteś jednym z nich, czytaj dalej i odkryć pięć typowych błędów, że początkujący jak ty powinni unikać przez cały czas.
1. gra zbyt wiele rąk przed flopem. To może być największy błąd, że każdy rekrut może angażować się w wir. Gdy tak się dzieje? Normalnie robi gdy gracze przyzwyczaić się do reguł gry, a następnie stał się niecierpliwy. Co się dzieje, że w końcu, grają zbyt wiele rąk, a następnie fałdy zbyt późno w grze. Oczywiście, to nie jest najlepszy pojedynek. Poker jest na pewno dużo, gdy jesteś w dłoni. To tylko szkoda, że ​​nie można grać każdą rękę wyjścia, jeśli chcesz wygrać pulę.
2. Blefuje zbyt wiele. Jest to kolejny bardzo częsty błąd, że rekruci dokonać. Jest to również bardzo krytyczne. Nie można blefować kiedy tylko chcesz. Trzeba wybierać odpowiedni czas na blef. Zapytaj ekspertów pokerzystów, a oni powiedzą ci, że blefuje jest bardzo minut część gry, ale jest to bardzo istotne. To może być narzędziem, które można wykorzystać, aby uderzyć pulę. Wybierz swoje blefy mądrze i nie przesadzaj. Pokerzyści, którzy zostali w grze zbyt długo na pewno wiedzieć, kiedy blefować jest autentyczny, czy też nie.
3. Odtwarzanie więcej niż Twój budżet pozwoli. Bankroll zarządzania jest jeden aspekt, że większość graczy rookie namiot przeoczyć i nie rozumieją. Jeden sukces, nawet jego brak, może sprawić początkujących chciwy i grać na buy-in poziomie, który jest relatywnie wyższy niż gry, które powinny być właściwie grać. Jedną rzeczą, którą należy pamiętać jest to, że wszystko może się zdarzyć w pokera, jak to jest hazard. Drugą rzeczą, ryzyko jest zawsze zaangażowana, jeśli chcesz wygrać duże pieniądze. Dla samych tych dwóch powodów, musisz nauczyć się jak prawidłowo zarządzać swoim bankroll więc można wykonać kopię zapasową działania na słupach, które grają.
4. Bad pozycyjna zabaw. Dobre pozycjonowanie jest po prostu przewidywanie tego, co twoi przeciwnicy zrobią zanim to twój czas, aby działać. Przestrzegać zakładów i zachowanie przeciwnika i na pewno dokonać świadomej decyzji o tym, co chcesz robić dalej. Zasada: grać więcej rąk startowych w drugiej części gry i grać bardziej agresywnie.
5. Nie myśleć o perspektywie długoterminowej. Poker powinny być zawsze traktowane jako ustawicznego gry. Można grać w złe ręce od czasu do czasu, ale jeśli dokonasz właściwych decyzji opartych ze swoich wcześniejszych doświadczeń gry, to na pewno grać w lepsze ręce następnym razem.