Przewodnik Dla Początkujących Aby Blackjack – Podstawowa Strategia I Porady

Jeśli jesteś nowy w blackjacka, prawdopodobnie masz wiele pytań. Jeśli nie chcą odejść od stołu z pustymi rękami, istnieje kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć. Ten materiał jest zbyt proste dla pro, ale każdy początkujący powinien przeczytać ten artykuł.
Podstawy blackjacka
Celem gry jest twoja ręka równa 21, zwany blackjacka lub mają najwyższy rękę najbliższy do 21 nie przekraczając. Jeśli przekroczysz, to „biust” i stracić. A jeśli masz tylko 13 na przykład, ale dealerzy popiersia wygrywasz. Aby „hit” oznacza, że ​​chcesz się ze sprzedawcą, aby dać Ci kolejną kartę. Jeśli nie chcesz inną kartę i chcą pozostać tam gdzie jesteś, to decyduje się na „stand.” Istnieją inne strategie do gry w blackjacka, takich jak podwojenie dół, podział, ubezpieczenia i oddanie, ale te są poza podstawami blackjacka.
Kto wygrywa w remisu, mnie lub pośrednika?
W prawie wszystkich kasyn, krawat jest nazywany „push”, a gracz dostanie swoje pieniądze z powrotem. Nikt nie traci swoje pieniądze. Istnieją kasyna, gdzie remis w blackjacka może skutkować stratą dla gracza, ale przepisy te są rzadkie. Należy sprawdzić zasady domu dla stołów gry gdziekolwiek grasz. Jeśli krupier wygrywa w push, nie powinni grać w tym kasynie.
Jakie są moje szanse na wygraną w grze w blackjacka?
Dom zwykle ma tę zaletę, około 8%. Dzieje się tak dlatego, że są ostatnim graczem, który ustanawia swoją kartę, która daje wszystkim innym graczom okazję do biustu, zanim będzie dealerzy obracać. kursy te mogą być zmniejszone poprzez skuteczną naukę gry na zaawansowanym poziomie i zrozumienia prawdopodobieństwo krach na podstawie kart w ręku, a co może być nadal w ręku krupiera lub pokładu. Na przykład tylko 30 procent pokładzie jest warta 10, dzięki czemu stary strategia zakładając krupier ma 10 bezużyteczny.
Ile pieniędzy muszę na popołudnie grając w blackjacka?
Kwota pieniędzy chcesz wydać zależy wyłącznie od budżetu i minimalnego zakładu stołu grasz. Dystrybutorzy są szybkie i prawdopodobnie można zmieścić się w około 25 rąk w 15 minut przy pełnym stole. Na $ 5 tabeli, to 125 $, co najmniej. Oczywiście to nie jest, biorąc pod uwagę wszelkie wygrywa. Jeśli chcesz po prostu grać i chce dostać w jakimś przyzwoitym czasie gry, należy rozważyć grając $ 1 stół, gdzie $ 50 może masz grać przez około pół godziny, jeśli wszystkie twoje ręce są straty. Oczywiście wygrywa zwiększy czas odtwarzania drastycznie.
Co do cholery jest dystrybutorem mówiąc po wyciąłem nową talię?
Ten jest śmieszne, bo nawet wielu doświadczonych graczy blackjack nie rozumieją, co sprzedawca mówi, kiedy podzielić nową talię. Zdarza się tak szybko i kasyna są hałaśliwe. Ten handlowiec jest rzeczywiście woła „Test Shuffle” do szefa dołu, co wskazuje, że karty zostały wycięte. To gwarantuje, że na pokładzie nie jest sfałszowane.
Podstawową strategią Ci zacząć
Jest to podstawowa strategia, aby pomóc Ci zacząć zrozumienie blackjacka. Jeśli twoja ręka jest równa 12-16 lub krupier ma 2-6, to nazywa się „sztywny” hand. Jeśli Ty i krupier obie mają silną rękę, należy znieść. Jeśli masz 17 lub lepiej, a krupier ma 7 i asa, to się nazywa „Pat” hand. Jeśli masz rękę Pat, należy znieść. Jeśli masz silną rękę i krupier ma rękę Pat, należy uderzyć.